Przeskocz do treści

Magiczna stocznia ma znaczną wiarygodność jako anty rosła stara roślinność

Herbata ziołowa Jiaogulan: zioło wieczności. Pojawił się zupełnie nowy rok, a także chłodny nos. Który pragnie spożywania dobrego samopoczucia, powinien być w rzeczywistości wraz z Jiaogulan (Gynostemma pentaphyllum) spróbować w ziołowej formie herbaty. Jiaogulan jest nieznaną herbatą (dodatkowo Jiao Gu LAN czy nawet xiancao) bez przyczyny jako zioła z wieczności?

Jiaogulan jest świerzbiony każdego dnia wokół Guizhou w południowych Chinach. Jest to rzekomo powodem, dla którego w tej dziedzinie występuje ponad 100 lat. Jiaogulan jest prawdziwym zachwytem nie tylko dla odnowy biologicznej.

W przeciwieństwie do innych zdrowych herbat, które smak może łatwo pozostać na szczycie ich pozytywnych skutków, szczęśliwie wspaniała herbata ziołowa jest w rzeczywistości zaspokojenie smaku. Wpływ herbaty Jiaogulan.

Jiaogulan jest świerzbiony każdego dnia wokół Guizhou w południowych Chinach.

1991 Jiaogulan organiczny na wydarzeniu Standard został przydzielony do leków z 10 najważniejszych ziół tonicznych. Rzeczywiście faktycznie został ujawniony w odniesieniu do roślinności rzeczywiście w 15 wieku po Chrystusie.

Jiaogulan własny konstrukt. Możesz nawet wzrosnąć Jiaogulan.Wpływ chwastów jest zgodny z składnikiem energetycznym z roślinności żeń-szenia. Skład Ginsenoside jest wyjątkowo skoncentrowany w porównaniu do samego żeń-szenia w herbacie ziołowej Jiaogulan. Większa zawartość sieciowa Gypenosiden pomaga uczynić herbatę Jiaogulan tak wyjątkową.

Są także węglowodany, aminokwasy, składniki odżywcze, które są przydatne dla wszystkich typów wskaźników w mieszaninie. Pomimo tego, czy bardzo wysoki lub umiarkowany Blutzdruck, skrajne lub nawet niskie stopnie cukru - Jiaogulan jest stale stabilizujący, a także harmonizujący. Magiczna stocznia ma znaczną wiarygodność jako anty rosła stara roślinność.

 1. Herbata ziołowa Jiaogulan wzmacnia układ immunologiczny (limfocyty).
  zarządza wysokim ciśnieniem krwi
 2. obniża stężenie lipidów we krwi oraz stężenie glukozy we krwi.
 3. pomaga cukrzycy.
 4. reklamuje przepływ krwi.
 5. zwiększa zdolność pompowania z serca.
 6. zapobieganie apoplezie, zatrzymaniu akcji serca oraz wstrząsowi.
 7. ma inhibicję raka (obejmuje inhibitor nowotworowy Rh2 Rg3-glikozyd).
 8. Zmniejsza poziom cholesterolu
 9. wsparcie utraty wagi.
 10. skuteczne w walce z chorobą wieńcową.
 11. pobudzają rozwój białej komórki.

Jest w rzeczywistości redukcja stresu, a także nerwy tonik. Jiaogulan własny konstrukt. Możesz nawet wzrosnąć Jiaogulan. Rosnąca Gynostemma pentaphyllum, roślina członków rodziny Cucurbits w Fensterbänkchen w mieszkaniu lub mieszkaniu umożliwia produkcję przez cały rok nowej herbaty Jiaogulan.

Ten, który spożywa herbatę, nie zwraca uwagi na hałas z planety

Jiaogulan lubi to ciepłe i wygodne, a tak naprawdę kocha pół-zacienioną lokalizację. Zioło rozwija się szybko, jak również może się wyczerpać. Ponadto, mieszane zieleniny mogą być wyrafinowane wraz z młodszych sugestii shoot. Do instalacji jest rzeczywiście zachęcane do umieszczania nasion w ciepłej wodzie, aby nasycić następnie rozwijać.

Do instalacji jest rzeczywiście zachęcane do umieszczania nasion w ciepłej wodzie, aby nasycić następnie rozwijać.

Uwaga: przypuszczalnie dzień, w którym arystokrata rozwija się o 6 centymetrów. Również ekskluzywne balkony idealnie rosną - roślina jest gotowa na zimę, oprócz 18 poziomów.

Przytulanie się do klipu wideo prezentuje wygląd z roślinności. Przygotowanie herbaty Jiaogulan. "Ten, który spożywa herbatę, nie zwraca uwagi na hałas z planety". (Chińskie powiedzenie). Jiaogulan w ręku.

Litr z wody, doprowadzić do wrzenia (albo przez Kettle, w piecu, albo nawet przez otwór w razie pożaru), a także pozostawić do ochłodzenia przez kilka chwil do około 80 stopni Celsjusza (musi to być do chwili obecnej po 30 sekundach ). Wlać wodę wraz z łyżeczką w miarę potrzeb, aby 2-3 łyżeczki herbaty lub 2 torebki herbaty Jiaogulan dodać brokuły i gotować 2-3 minuty.